Wypożyczalnia podnośników do samodzielnej obsługi

Wynajem podnośnika koszowego - Cena

Wynajmij Nifty 90

Lekki i mobilny podnośnik na przyczepie.
(750 kg; Prawo Jazdy Kat. B)
Prosty w obsłudze, sterowany z ziemi i z kosza. Zasilany elektrycznie.

 • Wysokość robocza – 9,5m
 • Zasięg boczny – 3,5m
 • Wymiary transportowe:
 • wysokość 200cm / szerokość 140cm / długość 420cm
 • Minimalna szerokość 140 cm
 • Udźwig kosza – 120kg
 • Obrót – 350°
 • Masa własna – 750kg
 • Zasilanie - wbudowane akumulatory + 230V
 • Podpory stabilizujące rozkładane na cztery strony
 • Aktualny UDT
Cennik wynajmu Cena za dobę (nie zawiera VAT)
Wynajem 1 doba 300 zł
Wynajem 3 - 7 dni 250 zł
Wynajem na weekend i święta 200 zł
Dodatkowe usługi Cena (nie zawiera VAT)
Transport W-wa i okolice 120 zł
Transport poza Warszawę (pow. 50 km) 2 zł/km
Praca operatora 80 zł/godzina
Kaucja zwrotna 800 zł
Wymiary

Wynajmij Nifty 120

Podnośnik idealny do prac instalatorskich, do montażu oświetlenia, do montażu kamer, do malowania ,do prac przy elewacji, do mycia i malowania elewacji, do naprawy podbitki, do naprawy rynien itp...

Ze względu na niską masę i małe wymiary poradzi sobie tam gdzie inne duże sprzęty się nie zmieszczą, idealny do pracy na hali i w budynkach.

Wymiary transportowe:

 • Masa 1195 kg
 • Długość 550 cm
 • Szerokość 150 / 110 cm (możliwość zwężenia osi)
 • Wysokość 190 cm
 • Szerokość podpór 270 cm
 • Wysokość robocza 12,3 m
 • Wychył boczny 5m
 • Udźwig kosza 200kg (2 os.)
 • Wymiary kosza 65x110 cm
 • Zasilanie 230V z sieci
Cennik wynajmu Cena za dobę (nie zawiera VAT)
1-2 doby 350 zł
Powyżej 2 dni 300 zł
Weekend (sobota + niedziela) 500 zł (za 2 doby)
powyżej 7 dni cena ustalana indywidualnie
Dodatkowe usługi Cena (nie zawiera VAT)
Transport (dowóz + odbiór) 250 zł
Nifty 120

O nas Nifty90

U nas wypożyczysz najlepszy podnośnik koszowy — cena za godzinę wynajmu zwyżki pozytywnie Cię zaskoczy!

Podnośniki koszowe na przyczepie dostępne w naszej ofercie to urządzenia o wielu zaletach, bardzo dobrych parametrach i szerokim zastosowaniu. Są mobilne i poręczne, a ich niewielka masa oraz kompaktowa konstrukcja pozwala na bezproblemowe ciągnięcie przez każdy samochód osobowy i na swobodne manewrowanie na placu. Dzięki odpowiedniej wysokości roboczej, wysięgu bocznemu oraz solidnemu udźwigowi z łatwością sięgną do szczytu typowego domu jednorodzinnego, drzewa czy obiektu użyteczności publicznej. Wykonane z najlepszych materiałów i surowców najwyższej jakości są bardzo wytrzymałe, zapewniają też bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach i na każdym terenie.

Planujesz pracę na wysokości? Skorzystaj z usług naszej firmy — wypożycz lekki, mobilny, solidny i niezawodny podnośnik na przyczepie! To świetna alternatywa dla drabin czy tradycyjnych rusztowań. Dostępne w naszej ofercie podnośniki koszowe na wynajem możesz wykorzystać podczas prac remontowych wewnątrz i na zewnątrz budynków, na przykład przy myciu elewacji czy naprawie dachów, montażu reklam, pracach filmowych i fotograficznych lub obcinaniu wysoko umiejscowionych gałęzi drzew.

Wynajem podnośnika koszowego — cena, oferta i zastosowanie

Oferujemy wynajem specjalistycznego sprzętu dźwigowego, który wykorzystywany jest głównie w branżach związanych z wykonywaniem prac na wysokościach. Podnośnik koszowy — bo właśnie o nim mowa, to profesjonalne urządzenie umożliwiające montaż reklam na wysokich budynkach, wycinkę drzew, czyszczenie okien, prace budowlane, a nawet działania podejmowane przez jednostki straży pożarnej itp. Dysponujemy nowoczesnym podnośnikiem do samodzielnej obsługi, dzięki czemu wszelkie czynności wykonasz bez konieczności wzywania ekipy fachowców. Współpracujemy nie tylko z przedsiębiorcami, ale też z Klientami indywidualnymi pasjonującymi się majsterkowaniem, ale nie tylko. Ceny wynajmu rozpoczynają się od 300 zł za dobę — zapraszamy!

Podnośnik koszowy: cena za godzinę wypożyczenia sprzętu dźwigowego

Jako rzetelna firma zajmująca się wypożyczaniem maszyn prowadzimy wynajem podnośników. Cennik udostępniony na stronie zawiera wszelkie informacje dotyczące samego wynajmu, ale również transportu na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Lekki, mobilny podnośnik jest zasilany na akumulatory 230 V. Udźwig kosza do 120 kg, wysokość robocza do 9,5 m, a także zasięg boczny do 3,5 m umożliwiają swobodną pracę w każdych warunkach. Dzięki kompaktowej, ale wytrzymałej konstrukcji możesz operować sprzętem w dowolny sposób, a ponadto podnieść go na wysokość dachu Twojego domu, rusztowania czy drzew wymagających wycięcia gałęzi. Skorzystaj z naszej usługi wynajmu zwyżki już dziś! Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy.

Korzystny wynajem podnośnika koszowego – cena za wypożyczenie konkretnego pojazdu

Proponujemy wynajem zwyżki w atrakcyjnej cenie, przy czym stawiamy przede wszystkim na przejrzyste oraz uczciwe warunki współpracy. Z tego powodu na stronie internetowej udostępniamy konkrety dotyczące naszej oferty, takie jak parametry dostępnych urządzeń czy cennik z rozsądnymi stawkami dostosowanymi do różnorodnych potrzeb zarówno Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zapewniamy kompleksowy wynajem podnośników, co oznacza, że nie tylko zajmiemy się transportem sprzętu do wskazanego miejsca, a także jego odebraniem po zakończeniu prac. W razie wątpliwości służymy też fachowym doradztwem, jak również wsparciem profesjonalnego operatora. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu!

Profesjonalny wynajem podnośników – cennik, który nie nadweręży Twojego budżetu

Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego zapewniamy jego sprawną realizację. Decydując się na wynajem podnośnika koszowego w naszej firmie, możesz mieć pewność, że zaproponujemy Ci wyjątkowo korzystne warunki współpracy, dzięki czemu przeprowadzisz roboty na firmowej budowie lub prywatnej działce, ciesząc się znakomitą relacją jakości sprzętu do ceny. Zachęcamy do wynajmu podnośnika koszowego na doby, jak również korzystania z oferty wypożyczenia sprzętu z operatorem, co proponujemy już za około 80 zł za godzinę (stawka bez podatku VAT). Sprawdź szczegóły i postaw na usługi świadczone przez profesjonalistów!

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy