Wycinka drzew Warszawa

Wycinka drzew — Warszawa

Zajmujemy się ścinaniem i pielęgnacją drzew, formowaniem koron, karczowaniem działek, utylizacją gałęzi rębakiem oraz usuwaniem pni, karp - metodą frezowania jak i przy użyciu koparki. Pracujemy z podnośników, metodami alpinistycznymi, z drabiny i w każdy inny niezbędny sposób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, zapewniamy profesjonalne podejście do wszystkich zleceń. Posiadamy: własne zaplecze transportowe, podnośnik koszowy, a także specjalistyczne maszyny jak rębak do gałęzi czy frezarka do pni. Naszym klientom służymy radą w zakresu planowanych prac oraz metod ich wykonania. W nagłych sytuacjach losowych jak wiatrołomy w miarę możliwości pomagamy natychmiastowo. Powierzone nam zlecenia wykonujemy z należytą starannością. Jesteśmy rzetelną firmą, świadczącą profesjonalne usługi. Pracujemy dla osób prywatnych, firm oraz instytucji. Posiadamy ubezpieczenie OC.

Wykonujemy:

  • ścinanie i pielęgnacja drzew
  • formowanie koron
  • utylizacja gałęzi (rębakiem)
  • usuwanie pni, karp (zarówno przy użyciu koparki jak i frezarki - małoinwazyjna metoda, idealna w miejscach gdzie wjazd koparki ze względów gabarytowych/tonażowych nie jest możliwy).

A także:

  • karczujemy działki
  • formujemy żywopłoty

Przed przyjęciem zlecenia niezbędne jest spotkanie z klientem w miejscu przyszłych prac, w celu dokonania oceny i ustalenia zakresu prac.

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca."


Drzewa w przydomowym ogrodzie, na działce albo w pobliżu bloku mieszkalnego mogą być prawdziwą ozdobą okolicy — są piękne, tworzą dom dla śpiewających ptaków, a także działają uspokajająco. Niekiedy jednak ich gałęzie rozrastają się w taki sposób, że zaczynają stanowić zagrożenie dla budynku — wystarczy bowiem gwałtowna burza, by uszkodzić dach, elewację lub okna. Samodzielne przycinanie drzew może zaś nastręczać niemałych trudności, a w przypadku wyższych roślin bywa też niebezpieczne. Na szczęście z pomocą przychodzą specjaliści z firmy Mały Podnośnik z siedzibą niedaleko Warszawy — zajmujemy się bowiem fachowym skracaniem gałęzi.

Bezpieczne przycinanie drzew przez firmę z okolic Warszawy

W naszej firmie świadczymy profesjonalne usługi przycinania drzew na terenie Warszawy oraz sąsiednich miejscowości, które stanowią niezawodny sposób na kontrolowanie rozrostu gałęzi, a tym samym zapobieganie uszkodzeniom budynków i dbanie o bezpieczeństwo, a także estetykę okolicy. Podczas realizacji zleceń przygotowujemy plan działania, a następnie przystępujemy do pracy z zachowaniem norm BHP, zapewniając doskonałą skuteczność. W trakcie przycinania drzew korzystamy z niezawodnych podnośników oraz wysokiej klasy sprzętu, co gwarantuje szybkie, a przy tym efektywne wykonanie usługi.

Specjaliści od przycinania drzew z firmy Mały Podnośnik

Oferta przycinania drzew przez fachowców z naszej firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych, którzy chcą zadbać o pielęgnację zieleni, a także bezpieczeństwo, ale również między innymi do administratorów wielorodzinnych budynków mieszkalnych, przedsiębiorstw czy obiektów handlowo-usługowych. Gwarantujemy przejrzysty, atrakcyjny cennik usług, pełen profesjonalizm, satysfakcję oraz skuteczność przycinania drzew. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy